Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zapraszamy łowców OKAZJI z całej Polski!
12-04-2017

Zapraszamy łowców OKAZJI z całej Polski!

Data wydarzenia: 12-04-2017

Niskie ceny w usługach turystycznych, noclegowych, gastronomicznych i nie tylko - już od początku maja. Naprawdę tanie spanie, czarter jachtu, nauka jazdy konno, czy catering. To Akcja „Maj z rabatem”. Korzystajcie!

   W tym roku powstała specjalna strona internetowa poświęcona wyłącznie tej akcji – mówi Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. - Jej adres jest identyczny z nazwą przedsięwzięcia: http://www.majzrabatem.pl/. Gorąco zachęcam z jednej strony turystów, a z drugiej lokalnych przedsiębiorców: zgłoście się! To darmowa reklama, na pewno nie stracicie.
 Akcja ma swoją majową oraz wrześniową edycję i ma na celu promowanie wypoczynku na Pojezierzu Drawskim. Zgłoszenia przyjmowane są cały czas (strona uzupełniana będzie na bieżąco), ale im szybciej nastąpią, tym więcej potencjalnych klientów pozna prezentowane miejsca.  
  Aby przystąpić do akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i odesłać go na adres e-mail: turystyka@powiatdrawski.pl . Mile widziane zdjęcie związane z usługą, na którą oferowany będzie rabat. W formularzu należy zaproponować rabat, który będzie obowiązywał w maju, na dowolną usługę związaną z Państwa działalnością. Może to być np. 50% za kawę do zakupionego obiadu, czy 30% na nocleg.
 Kreatywność mile widziana. Wszystkie szczegółowe oferty znajdą się w Internecie i będą promowane pod egidą Powiatu Drawskiego. Zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim kampania obejmuje promocję także w Poznaniu, Kołobrzegu oraz w Szczecinie. W jej skład wchodzą: billboard reklamujący akcję w Poznaniu przy ulicy Obornickiej (główny wjazd do Poznania od strony Obornik), billboard w Kołobrzegu przy ul. Słowińców oraz baner w Kołobrzegu przy ulicy Fredry (wjazd do części uzdrowiskowej).
Po Poznaniu i Szczecinie kursują także dwa oklejone reklamą akcji autobusy MPK. Ekspozycja reklam potrwa miesiąc, od 8 kwietnia, do 7 maja 2017 roku.
  W tym roku kampania została połączona z logotypem „Jeziora Tajemnic”, ze względu na ogromną rozpoznawalność tej akcji.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona