Z sercem dla pacjentów szpitala
09-05-2017

Z sercem dla pacjentów szpitala

Data wydarzenia: 09-05-2017

W Drawskim Centrum Specjalistycznym na Oddziale Dziecięcym, miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Państwo Sylwia i Karol Kmitowie podarowali wiele przedmiotów i rzeczy codziennego użytku, które trafiły na sale chorych najmłodszych pacjentów drawskiego Szpitala

Państwo Sylwia i Karol Kmitowie to rodowici drawszczanie mieszkający obecnie w Wielkiej Brytanii. Działają charytatywnie, niosąc pomoc na rzecz polskiej społeczności - pomagają  polskim rodzinom i ich dzieciom w trudnej sytuacji życiowej. Pomoc skierowali również do Oddziału Dziecięcego w Drawsku Pomorskim.

Warte podkreślenia jest to, że w roku 2015 redakcja Polish Express, polskiego tygodnika w Wielkiej Brytanii, która wspiera akcje charytatywne, postanowiła po raz pierwszy przyznać nagrodę Polish Hero osobie, która swoją postawą wyróżniła się i dała przykład innym Polakom na Wyspach pokazując, że dobroczynność wśród Polonii na Wyspach ma coraz większą moc. Została nią właśnie Sylwia Kmita.

Poniżej zdjęcie i link do strony o przyznaniu nagrody: