Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Trwa Akcja „Maj z Rabatem”
12-05-2017

Trwa Akcja „Maj z Rabatem”

Data wydarzenia: 12-05-2017

Tym razem proponujemy krótki materiał filmowy, w którym wypowiadają się niektórzy uczestnicy akcji – „Pałac Siemczyno” i pizzeria „Los Americanos”, która proponuje nowe, hitowe danie – pizzę o nazwie „Zatopiony U-boot w jeziorze Drawsko”.

 
Akcja, tak jak poprzednie jej edycje, ma na celu promowanie wypoczynku na Pojezierzu Drawskim poza głównym sezonem turystycznym. Skorzystać z niej mogą jednak także nasi mieszkańcy. Przez cały maj, w wybranych punktach noclegowych, gastronomicznych czy usługowych, turyści oraz mieszkańcy mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek. Ich lista znajduje się na stronie internetowej http://www.majzrabatem.pl/.
Warto tam zajrzeć, bo choć plakaty mówią o nawet 30% zniżkach, to jeden z usługodawców proponuje aż 50%. To stacja paliw „Lawer” przy ul. Gdyńskiej 9a w Drawsko Pomorskim. Kupując kawę za 4 zł, hot dog dostępny jest w cenie tylko 2 zł (wysokość zniżki za hot doga to właśnie 50%). Takich okazji jest znacznie więcej na terenie całego powiatu drawskiego. Polecamy!
Zorganizowana przez Starostwo Powiatowe w Drawsku Pomorskim kampania obejmuje promocję nie tylko na terenie powiatu drawskiego, ale także w Poznaniu, Kołobrzegu oraz w Szczecinie. W jej skład wchodzą: billboard reklamujący akcję w Poznaniu przy ulicy Piątkowskiej (główny wjazd do Poznania od strony Obornik), billboard w Kołobrzegu przy ul. Walki Młodych (główny wjazd na starówkę) oraz baner w Kołobrzegu przy ulicy Fredry (wjazd do części uzdrowiskowej). Po Poznaniu i Szczecinie kursują także dwa oklejone reklamą akcji autobusy MPK.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona