Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Regionalny Dzień Młodzieży już w czerwcu!
01-06-2017

Regionalny Dzień Młodzieży już w czerwcu!

Data wydarzenia: 01-06-2017

Regionalny Dzień Młodzieży – inspirowany Światowymi Dniami Młodzieży – odbędzie się w Drawsku Pomorskim. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński serdecznie zaprasza do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które będzie miało miejsce 24 czerwca 2017 roku pod patronatem i z udziałem Biskupa Diecezjalnego Edwarda Dajczaka.

      Mamy nadzieję,  że spotkanie organizowane pod hasłem ,,Idźcie i głoście miłość” będzie dla młodzieży regionu zachodniopomorskiego i naszej diecezji świetną okazją do tego, aby na progu rozpoczynających się wakacji spędzić wspólnie czas na radosnej zabawie, integracji, modlitwie, cieszeniu się swoją młodością i dawaniu świadectwa żywej wiary oraz niegasnącej nadziei i miłości.
      Regionalny Dzień Młodzieży rozpocznie się o godz. 15:00 w parku Chopina (amfiteatr). W bogatym programie spotkania znajdą się m.in. koncerty zespołów ,,TESTIMONIUM” oraz „ROCK AND FIRE”. Całe spotkanie zakończy Msza św. w kościele Zmartwychwstania Pańskiego, a jej zwieńczeniem będzie wspólne, radosne uwielbienie Jezusa.
 
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona