Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

 Turniej - Piłka w grze!
05-06-2017

Turniej - Piłka w grze!

Data wydarzenia: 05-06-2017

31 maja 2017 r. odbył się I Integracyjny Turniej o Puchar Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego zorganizowany przez Zespół Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie.

     Uroczystego otwarcia dokonał Wicestarosta Jacek Kozłowski, życząc wszystkim uczciwej gry oraz udanej zabawy. W tym roku, w sportowych zmaganiach uczestniczyli goście z zaprzyjaźnionej szkoły z Niemiec. Wspaniałą niespodzianką była wizyta pań z grupy „Super Mamuśki ze Złocieńca”, które obdarowały wszystkich czekoladowymi niespodziankami.
    Celem turnieju była integracja uczniów z różnych środowisk oraz pokazanie, że sport jest dobrą metodą na wspólne spędzenie czasu. Piłkarze doświadczyli czym jest gra fair play. Tam gdzie pojawiają się emocje piłkarskie musi pojawić się zdrowe zaangażowanie i odpowiedzialność za swoje czyny. Piękna pogoda i wspaniałe nastroje uczestników i widzów były pożądanym dopełnieniem tego dnia. Komentatorem i prowadzącym spotkanie był  Tomasz Kucharski, a nad wynikami czuwali nauczyciele wychowania fizycznego ZPET w Bobrowie.
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona