Zarząd po raz 135-ty
14-06-2017

Zarząd po raz 135-ty

Data wydarzenia: 14-06-2017

W dniu dzisiejszym, tj. 14 czerwca br. odbyło się sto trzydzieste piąte posiedzenia Zarządu w bieżącej kadencji.

Przyjęto m.in. projekty odpowiedzi na wniosek i interpelację Radnych Rady Powiatu złożone na sesji w dniu 19 maja br. Podjęto również decyzję o podpisaniu umowy na wytwarzanie i dostarczanie druków komunikacyjnych. Rozpatrywano wniosek o nieodpłatne przekazanie komputera do jednej z jednostek organizacyjnych Powiatu Drawskiego oraz przesunięcie środków na zadania pozaszkolne w ZSP w Złocieńcu.
Na dzisiejszym posiedzeniu podjęto także uchwałę dotyczącą wydania opinii w sprawie pozbawienia kategorii dróg powiatowych i zaliczenie ich do kategorii dróg gminnych oraz o zmianie uchwały w sprawie uchwalenia Regulaminu Organizacyjnego Starostwa Powiatowego. Ponadto opiniowano projekt uchwały Rady Powiatu w sprawie przyjęcia sprawozdania z rozpatrzonych petycji w roku 2016.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) oraz Janina Jung (Członek Zarządu).