Trwa wielki turniej dziecięcej piłki nożnej
16-06-2017

Trwa wielki turniej dziecięcej piłki nożnej

Data wydarzenia: 16-06-2017

W dniu wczorajszym tj. 15 czerwca 2017 r. w Czaplinku ruszyła 3 edycja zawodów Iras Cup 2017. To Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej dla dzieci w którym udział biorą 34 drużyny z całej Polski. Rozgrywki potrwają do niedzieli.

Organizatorem spotkania jest KS Iras z Czaplinka. W otwarciu tego największego wydarzenia sportowego w Czaplinku udział wziął Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. Uroczyste rozpoczęcie Turnieju  miało miejsce na rynku w Czaplinku, skąd kolorowy pochód drużyn w akompaniamencie orkiestry, gości zaproszonych i mieszkańców, wyruszył na stadion miejski, gdzie odbyła się prezentacja i powitanie wszystkich zespołów. Czwartkowe rozgrywki zakończyły się meczem towarzyskim trenerów z Piotrem Świerczewskim kontra zespół VIP-ów z Czaplinka, podczas którego odbyła się zbiórka charytatywna.
Młodym zawodnikom życzymy samych celnych goli w kolejnych dniach turnieju!
Strona internetowa turnieju: http://ksiras.pl/turnieje/iras-cup-2017/