Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Motywacja po angielsku
19-06-2017

Motywacja po angielsku

Data wydarzenia: 19-06-2017

W dniu 8 czerwca 2017 r. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim gościł przedstawiciela University of Bedfordshire (uniwersytetu w Anglii) - Lee Allena i Certyfikowanego Konsultanta Edukacyjnego British Council, twórcę portalu studiawanglii.pl - Janusza Dargiewicza.

Uczniowie wzięli udział w wykładzie motywacyjnym poprowadzonym przez Lee Allena, który miał na celu przygotowanie młodzieży do rozpoczęcia kariery zawodowej. Wykład zawierał wskazówki odnośnie pisania CV oraz dobrego przygotowania się do rozmowy o pracę.
Wizyta ta była doskonałą okazją do złożenia podziękowań władzom powiatu drawskiego za wsparcie finansowe warsztatów językowych w Londynie i certyfikatów językowych. W spotkaniu wziął udział Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Izabela Krężołek. Organizatorem spotkania była nauczycielka języka angielskiego Joanna Boniecka, wraz z młodzieżą z klas dwujęzycznych.
Kolejne spotkanie planowane jest we wrześniu. Wówczas zostanie podpisana umowa partnerska pomiędzy ZSP z Oddziałami Dwujęzycznymi w Kaliszu Pomorskim, a Uniwersytetem w Bedfordshire. 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona