Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Tak było na Regionalnym Dniu Młodzieży
26-06-2017

Tak było na Regionalnym Dniu Młodzieży

Data wydarzenia: 26-06-2017

W minioną sobotę, 24 czerwca br. w Parku Chopina w Drawsku Pomorskim pod hasłem „Idźcie i głoście miłość” odbył się Regionalny Dzień Młodzieży.

Zgromadzeni goście wysłuchali występów scholi parafialnej z Kalisza Pomorskiego, Diecezjalnej  Diakonii  Muzycznej prowadzonej przez ks. proboszcza Arkadiusza Oslisloka, a także poznańskiej grupy Rock and Fire oraz Testimonium.
Prowadzący imprezę Mariusz Kuś zachęcał młodych ludzi do wspólnego tańca. Na stoisku Powiatu Drawskiego każdy uczestnik otrzymał koszulkę oraz buton zaprojektowany specjalnie na ten wyjątkowy dzień. 
Nie mogło na RDM zabraknąć stoisk promujących czynną działalność lokalnych instytucji. Najbardziej oblegane było  to z warsztatami zdobienia babeczek, gdzie nie tylko dzieci, ale i dorośli próbowali swoich zdolności manualnych.
To wszystko było możliwe dzięki współpracy samorządu Powiatu Drawskiego oraz Gminy Drawsko Pomorskie, Nadleśnictwa Drawsko, parafii pw. Świętego Pawła Apostoła z Drawska Pom. oraz parafii Wniebowzięcia NMP ze Złocieńca. Wszystkim przybyłym serdecznie dziękujemy za obecność!

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona