Podziel się przepisem. Będzie z tego książka!
26-07-2017

Podziel się przepisem. Będzie z tego książka!

Data wydarzenia: 26-07-2017

Z przyjemnością informujemy, że Powiat Drawski pozyskał środki finansowe w wysokości 37.280,00 zł z przeznaczeniem na zrealizowanie działania pn. "Powiat Drawski smakuje inaczej - organizacje działań promocyjnych w oparciu o lokalne produkty kulinarne".

Dofinansowanie otrzymano w ramach naboru 2/2017 na przedsięwzięcie - PROMOWANIE OBSZARU LSR w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020, realizowanego przez Lokalną Grupę Działania Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim.

W ramach działań wydana zostanie druga część publikacji „Smaki Powiatu Drawskiego" z 2013 roku - zbioru sprawdzonych przepisów na dania proste i smaczne, nadesłanych przez mieszkańców powiatu i dla niego charakterystycznych.

Już dziś zaczynamy zbierać przepisy do nowej książki! Jeżeli chcą Państwo podzielić się z nami swoją popisową potrawą, prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego na adres mailowy: turystyka@powiatdrawski.pl lub tradycyjną pocztą - Starostwo Powiatowe, Wydział Rozwoju i Promocji, pl. Elizy Orzeszkowej 3, 78 - 500 Drawsko Pomorskie.
Szczegółowych informacji udzielają pracownicy Wydziału Rozwoju i Promocji - Agnieszka Brzeźniakiewicz 94 36 301 81 oraz Karolina Podolska - 94 36 301 85.

Zgłoszenia przyjmujemy do końca września 2017 roku. Po upływie tego terminu skontaktujemy się z ich pomysłodawcami w celu wykonania dokumentacji fotograficznej potraw.