Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Plebiscyt „Smaki Pomorza” wygrali restauratorzy uczestniczący w „Jeziorze Tajemnic”!
17-07-2017

Plebiscyt „Smaki Pomorza” wygrali restauratorzy uczestniczący w „Jeziorze Tajemnic”!

Data wydarzenia: 17-07-2017

JEZIORO TAJEMNIC. „Los Americanos” oraz „Kebab Bar” z Czaplinka. A także „Stary Drahim” ze Starego Drawska. Wszyscy są na pierwszych miejscach plebiscytu „Głosu Koszalińskiego” – każdy w swojej kategorii w Powiecie Drawskim!

Pizzeria „Los Americanos” ulokowana w centrum Czaplinka zajęła 1 miejsce w kategorii “Najpopularniejsza pizzeria” (można tam zjeść unikalną, nigdzie indziej nie serwowaną pizzę „U-boot”).  „Kebab Bar” mający swój punkt również w Czaplinku, przy ul. Parkowej w pobliżu parku linowego i plaży, zajął 1 miejsce w kategorii „Najpopularniejszy bar”. „Najpopularniejszą restauracją” została Restauracja „Stary Drahim” ze Starego Drawska (podająca m.in. danie rybne „U-boot z jeziora Drawsko”). W tej samej kategorii znalazł się także Pałac Siemczyno (na V miejscu). Najserdeczniej gratulujemy!
 
Jak pisze Redakcja „GK” i „GK24” – również Patrona Medialnego „Jeziora Tajemnic”, najlepszą nagrodą dla laureatów jest uznanie Czytelników. Niemniej, Redakcja przygotowała także specjalne nagrody, które pomogą jeszcze bardziej i mocniej zaprezentować te popularne miejsca. To m.in. kampanie reklamowe o wartości 5000 zł.
 
Do głosowania na Partnerów Akcji „Jezioro Tajemnic” zachęcaliśmy tutaj: http://jeziorotajemnic.pl/do-30-czerwca-mozna-glosowac-na-restauracje-uczestniczace-w-jeziorze-tajemnic/
 
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona