Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Laureaci u Starosty
22-09-2017

Laureaci u Starosty

Data wydarzenia: 22-09-2017

W piątek 22 września br. w gabinecie Starosty Drawskiego odbyło się spotkanie z Sołtysami – laureatami konkursu „Najładniejsze i najaktywniejsze sołectwo powiatu drawskiego 2017”.

W spotkaniu u Starosty Stanisława Kuczyńskiego uczestniczylinagrodzeni sołtysi oraz członkowie Komisji Konkursowej.
Starosta podziękował serdecznie wszystkim sołtysom za przybycie oraz pogratulował im  pięknie utrzymanych i zadbanych sołectw, a następnie omówił zasady realizacji nagród konkursowych.
Wizyta sołtysów przebiegała w miłej i sympatycznej atmosferze, stała się również okazją do podzielenia się własnymi doświadczeniami oraz problemami, z którymi, na co dzień zmagają się szefowie sołectw.
Pod koniec spotkania, w imieniu wszystkich sołtysów Ryszard Borowicz – Sołtys Sośnicy, podziękował Staroście oraz członkom komisji za zorganizowanie i przeprowadzenie konkursu wyrażając nadzieję, że będzie on kontynuowany w następnych latach. 
Przypominamy tegorocznych laureatów: I miejsce zajęło Sołectwo Darskowo (gmina Złocieniec), II miejsce Sołectwo Rzepowo (gmina Czaplinek), III miejsce Sołectwo Bralin (gmina Kalisz Pomorski.). Natomiast wyróżnienia otrzymały sołectwa: Chlebowo, Machliny, Sośnica, Świerczyna, Zarańsko, Stare Worowo i Kluczewo.
 
Wszystkim sołectwom raz jeszcze gratulujemy!

 

 

 

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona