Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Otworzyć drzwi
26-09-2017

Otworzyć drzwi

Data wydarzenia: 26-09-2017

W dniu 22 września 2017 roku w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim odbyło się szkolenie pn. „Wsparcie i pomoc psychiczna oraz model pracy z osobami zaburzonymi psychicznie” w ramach realizowanego przez Fundację promocji Zdrowia Psychicznego i Psychoterapii Otwarte drzwi projektu współfinansowanego przez Urząd Marszałkowski w Szczecinie.

Szkolenie otworzył Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. Celem spotkania było nabycie przez uczestników konkretnych umiejętności i kompetencji, które pozwolą w rezultacie na wypracowanie modelu pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi oraz stworzenie dla nich sieci wsparcia społecznego w instytucjach lokalnych.
Szkolenie prowadziła Anna Biskupska, Prezes Fundacji Otwarte Drzwi.Udział w szkoleniu wzięli m.in.Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz, pracownicy Powiatowego Urzędu Pracy w Drawsku Pomorskim, Miejsko Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czaplinku, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim, Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim, Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy Ośrodka Rehabilitacyjno - Kulturalnego w Drawsku Pomorskim i Filii w Złocieńcu oraz pracownicy Wydziału Ochrony Zdrowia i Spraw Społecznych  Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona