Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Jak podnieść kwalifikacje?
05-10-2017

Jak podnieść kwalifikacje?

Data wydarzenia: 05-10-2017

17 października br. o godz. 10:00, w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, ul. Plac Elizy Orzeszkowej 3 odbędzie się spotkanie informacyjne pn. „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”.

Celem spotkania informacyjnego, organizowanego przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Koszalińską Agencją Rozwoju Regionalnego S.A., jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenia, kursy zawodowe i studia podyplomowe.
Podczas spotkania omówione zostaną ogólne zasady działania Bazy Usług Rozwojowych.
Prelegenci z Koszalińskiej Agencji Rozwoju Regionalnego wskażą co w ramach Bazy Usług Rozwojowych mają do zaoferowania dla przedsiębiorców. Omówią m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia, jaka jest wysokość dofinansowania i od czego zależy oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw.
Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw chcących podnieść kompetencje swoich pracowników. 
 
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
PROGRAM SPOTKANIA
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona