Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Będzie dyżur. Porozmawiajmy o Ostrowicach
13-10-2017

Będzie dyżur. Porozmawiajmy o Ostrowicach

Data wydarzenia: 13-10-2017

Wczoraj (11 października br.) Starosta Drawski Stanisław Kuczyński uczestniczył w spotkaniu z mieszkańcami Drawska Pomorskiego w sprawie Ostrowic.

Natomiast już we wtorek 17 października 2017 r. od godz. 13.30 w Ośrodku Kultury przy ul. Piłsudskiego 12 w Drawsku Pomorskim (tzw. „stare kino”) każdy mieszkaniec będzie mógł porozmawiać o różnych aspektach tej sprawy ze Starostą, podczas kolejnego dyżuru. Zaproszono m.in. posłów i wojewodę oraz wiele innych osób, których głos może mieć znaczenie dla sprawy.
Wczoraj na drawskim rynku Starosta mówił o tym, że nie można przerzucić odpowiedzialności rządu na mieszkańców Drawska Pomorskiego i na mieszkańców gminy Ostrowice. Przypomniał, że przed wyborami w gminie Ostrowice gościła Beata Szydło, przedstawiana wówczas jako kandydatka na Premiera. Złożyła wówczas deklaracje przed wyborcami, które dziś należałoby zrealizować. S. Kuczyński przekazał również informacje o zagrożeniach jakie płyną z połączenia gmin w zakresie podniesienia opłat lokalnych, braku inwestycji czy rozwoju gminy.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona