Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zarząd z gołębim sercem
08-11-2017

Zarząd z gołębim sercem

Data wydarzenia: 08-11-2017

Dziś rano, tj. 08 listopada odbyło się kolejne posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego, którego istotnym punktem było rozpatrzenie wniosku o objęcie patronatem i wsparcie finansowe 12 Krajowej Wystawy Gołębi Młodych, która odbędzie się w Czaplinku w dniach 24-26 listopada br.

Wystawa jest dużym wydarzeniem nie tylko dla lokalnej społeczności, ponieważ ma rangę krajową. Dla hodowców jest również okazją do zdrowej rywalizacji oraz prezentacji pięknych okazów gołębi.
Inne wnioski rozpatrywane na dzisiejszym posiedzeniu dotyczyły m.in. wyrażenia zgody na realizację przedstawienia profilaktycznego dla młodzieży z powiatu drawskiego, zgody na zawarcie ugody, wsparcia IX Drawskiego Przeglądu Artystycznych Form Profilaktycznych, zmniejszenia pensum kierownika internatu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, przyznania dodatkowej godziny zajęć wyrównawczych z języka polskiego oraz objęcia patronatem konkursu „Bombka choinkowa”.
Zarząd na swoim 161. posiedzeniu przyjął także projekt odpowiedzi na interpelację Radnego zgłoszoną na sesji Rady Powiatu oraz podjął dwie uchwały. Pierwsza dotyczyła udzielenia pełnomocnictwa dla pracownika Zarządu Dróg Powiatowych w Drawsku Pomorskim, druga natomiast powołania składu Komisji Konkursowej do oceny ofert złożonych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego polegającego na udzielaniu nieodpłatnej pomocy prawnej w 2018 roku.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu). Gościnnie w posiedzeniu Zarządu uczestniczył Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Drawskiego Wiktor Woś.
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona