Konkurs fotograficzny: Daj się zobaczyć na drodze!
29-11-2017

Konkurs fotograficzny: Daj się zobaczyć na drodze!

Data wydarzenia: 29-11-2017

Starosta Drawski Stanisław Kuczyński zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Dzień z kamizelką". Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne!

Celem konkursu jest wybór zdjęcia, które w najciekawszy sposób odzwierciedlać będzie przesłanie konkursu, czyli upowszechnianie zwyczaju noszenia kamizelek odblaskowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa na drodze i poboczu.

Spośród nadesłanych zdjęć komisja konkursowa wybierze trzy, które nagrodzi odpowiednio kwotami: 700 zł, 500 zł i 300 zł. Do udziału zapraszamy zarówno grupy, jak i pojedynczych uczestników.

Fotografie oraz oświadczenia uczestników (do pobrania poniżej) należy przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy turystyka@powiatdrawski.pl. Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 stycznia 2018 roku o godz. 14.00. Osobą do kontaktu w sprawie jest Karolina Podolska, tel. 94 36 301 85 oraz Agnieszka Brzeźniakiewicz, tel. 94 36 301 81.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Oświadczenia