Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zarząd o działaniach dla bezpieczeństwa
29-11-2017

Zarząd o działaniach dla bezpieczeństwa

Data wydarzenia: 29-11-2017

Na dzisiejszym (29 listopada) posiedzeniu Zarząd Powiatu Drawskiego dyskutował m.in. o podjęciu działań w celu usunięcia drzew z terenu parku zabytkowego w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie. Po ostatnich wichurach drzewa uszkodziły budynek i stanowią zagrożenia zarówno dla osób jak i mienia.

Zarząd na 164. posiedzeniu ustalił również Regulamin Organizacji Pracy Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim na stanowisku kierowania na czas zagrożenia zewnętrznego państwa i wojny. Podjęto także uchwałę w sprawie ogłoszenia konkursów „Dzień z kamizelką” oraz „III Powiatowy Przegląd Jasełek i Widowisk Kolędniczych, Kolęd i Pastorałek 2018r.”, , przejęcia na rzecz Powiatu nieruchomości Skarbu Państwa, ogłoszenia wyników otwartego konkursu ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego w zakresie udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej oraz pięć uchwał w sprawie przyznania pomocy zdrowotnej dla emerytowanych nauczycieli placówek oświatowych Powiatu Drawskiego.
Zarząd na swoim posiedzeniu rozpatrywał wniosek WOPR w Czaplinku o udzielenie dotacji na sfinansowanie zakupu silnika do motorówki ratowniczej oraz przyjął protokół z prac Komisji Konkursowej w sprawie oceny ofert dot. udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona