Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Opłatek z zasłużonymi
12-12-2017

Opłatek z zasłużonymi

Data wydarzenia: 12-12-2017

7 grudnia 2017 r. w bursie Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Drawsku Pomorskim przedstawiciele środowisk kombatanckich działających na terenie Powiatu Drawskiego wzięli udział w dorocznym spotkaniu opłatkowym.

Wszystkich gości powitał Starosta Drawski Stanisław Kuczyński ,  który zapewnił członków organizacji kombatanckich, że nadal mogą liczyć na wsparcie, przede wszystkim ze względu na szacunek, jaki należy się weteranom walk o wolność Ojczyzny. Organizatorzy życzyli obecnym wszelkiej pomyślności, spokoju i radości w nadchodzące Święta Bożego Narodzenia.
W spotkaniu udział wzięli również: Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz oraz Ks. dr Piotr Szczepaniuk – proboszcz parafii Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Drawsku Pomorskim.
Po wspólnej modlitwie prowadzonej przez księdza proboszcza, zgodnie z polską tradycją uczestnicy spotkania podzieli się opłatkiem i złożyli życzenia. Spotkanie przebiegało w miłej i serdecznej atmosferze. Upominek świąteczny dla wszystkich gości wręczył Starosta w wraz z Etatowym Członkiem Zarządu.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona