Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Wicemistrzynie w unihokeju
02-01-2018

Wicemistrzynie w unihokeju

Data wydarzenia: 02-01-2018

W Hali Mrzeżyńskiego Centrum Sportu 29 grudnia 2017 r. odbył się finał Wojewódzkiej Licealiady w Unihokeju Dziewcząt. W zawodach wzięła udział reprezentacja Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim, która zdobyła wicemistrzostwo województwa. Opiekunem i trenerem drużyny była nauczycielka wychowania fizycznego Renata Effenberg – Nawrot.

 

     W turnieju uczestniczyło dziewięć zespołów: VI LO z Koszalina, I LO z Kołobrzegu, II LO ze Szczecina, Zespół Szkół nr 2 z Pyrzyc, Zespół Szkół nr 1 z Goleniowa, I LO z Koszalina, Zespół Szkół Rolniczych ze Świdwina, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych z  Trzebiatowa i ZSP w Kaliszu Pomorskim. Rywalizacja była bardzo zacięta, a mecze rozgrywane były na wysokim poziomie. Zawodniczki z Kalisza Pomorskiego wygrały większość spotkań, przegrały tylko z ZSP z Trzebiatowa, zajmując po raz kolejny drugie miejsce w województwie zachodniopomorskim.

      Szkołę z sukcesem reprezentowały: Aleksandra Barankiewicz, Celestyna Czerepaniak, Michalina Kędzierska, Weronika Kowalczyk, Julia Majewska, Ilona Barankiewicz, Martyna Czerepaniak.       
Gratulujemy kaliskim licealistkom sukcesu i życzymy zwycięstw w kolejnych meczach.                                                                                                                    
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona