Zarząd o mediach
17-01-2018

Zarząd o mediach

Data wydarzenia: 17-01-2018

W dniu dzisiejszym (17 stycznia) podczas 173. posiedzenia Zarządu podjęto decyzje dotyczące kontynuacji umów na obsługę medialną Powiatu oraz współpracę z mediami. Wkrótce do lokalnych i regionalnych Redakcji trafią informacje zwrotne.

Zarząd rozpatrzył również wniosek Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy o wyrażenie zgody na zmniejszenie ceny sprzedaży samochodu służbowego wycofanego z użytkowania oraz wniosek Szpitali Polskich S.A. o wyrażenie zgody na likwidację zużytych środków trwałych.
Podjęto szereg uchwał, w tym uchwałę w sprawie umorzenia odsetek Powiatu Drawskiego, uchwałę w sprawie udzielenia pełnomocnictwa procesowego oraz trzy uchwały udzielające pełnomocnictwa Dyrektorom drawskich placówek oświatowych do realizacji projektów w ramach programu ERASMUS+.
Przyjęto projekt odpowiedzi na interpelację Radnego Rady Powiatu Drawskiego oraz opiniowano projekt uchwały Rady Powiatu zmieniający uchwałę w sprawie uchwalenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach, dla których organem prowadzącym jest Powiat Drawski.
Zarząd obradował w składzie:Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).