Dealer nauczy
17-01-2018

Dealer nauczy

Data wydarzenia: 17-01-2018

Sukces. Zawarto porozumienie między grupą Polmotor a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim.

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy 12 stycznia 2018r. w Szczecinie doszło do podpisania porozumienia o wzajemnej współpracy. Najlepsi uczniowie Zespołu Szkół w zawodach technik pojazdów samochodowych, mechanik pojazdów samochodowych i lakiernik samochodowy, będą mieli możliwość odbywania staży i praktyk zawodowych w salonach Grupy POLMOTOR, dzięki czemu zdobędą oni najnowocześniejszą wiedzę, co zapewne przyczyni się także do pomyślnego zdania kwalifikacji w zawodzie.
Ze strony Grupy POLMOTOR umowę podpisał Dyrektor handlowo-administracyjny Konrad Kijak, zaś ze strony ZSP Dyrektor Iwona Kucharska. Osobami odpowiedzialnymi za koordynację działań wynikających z podpisanego aktu intencyjnego są: Sebastian Arszyński – Kierownik Serwisu Grupa Polmotor oraz Mirosław Melnyczok – nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim.
Dynamiczny rozwój firmy powoduje, że Grupa POLMOTOR rozpoczęła współpracę ze szkołami, aby dawać szansę młodym pasjonatom na zdobywanie wiedzy i umiejętności w nowoczesnych serwisach i salonach z możliwością dalszego zatrudnienia. Współpraca między stronami pozwoli na kreowanie nowoczesnego wizerunku szkolnictwa zawodowego, otwartego na sugestie pracowników, dostosowanego do potrzeb rynku poprzez wsparcie merytoryczne, dydaktyczne i szkoleniowe.
Grupa POLMOTOR to zachodniopomorski dealer aut, który obecny jest na rynku od ponad 25 lat. W swoim portfolio posiada takie marki jak Nissan, Kia, Subaru, Renault i Dacia. W Szczecinie znajdują się dwa salony oraz jeden w Koszalinie.