Lokalny Punkt Informacyjny zaprasza
23-01-2018

Lokalny Punkt Informacyjny zaprasza

Data wydarzenia: 23-01-2018

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na projekty badawczo – rozwojowe przedsiębiorstw wraz z przygotowaniem do wdrożenia w działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Zachodniopomorskiego”, które odbędzie się 30 stycznia br. o godz. 10:00, w sali konferencyjnej 202 w Starostwie Powiatowym w Szczecinku, przy ulicy Warcisława IV 16.

Celem spotkania informacyjnego jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców na projekty badawczo – rozwojowe wraz z przygotowaniem do wdrożenia działalności gospodarczej, omówienie dokumentacji ogłoszonego konkursu 1.1 Projekty badawczo – rozwojowe przedsiębiorstw Typ projektu 2 Projekty badawczo – rozwojowe przedsiębiorstw wraz z przygotowaniem do wdrożenia w działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Zachodniopomorskiego.

Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, dla dużych przedsiębiorstw i partnerstwa naukowo – przemysłowego.

Spotkanie prowadzone będzie przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku.

Udział w spotkaniu  jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 12:30.
Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 29.01.2018 r. do godz. 12:00.

Program spotkania