Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Służba godna gratulacji
29-01-2018

Służba godna gratulacji

Data wydarzenia: 29-01-2018

W piątek 26 stycznia br. Wicestarosta Drawski Jacek Kozłowski uczestniczył w spotkaniu okazji Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia, które odbyło się w Powiatowym Urzędzie Pracy w Drawsku Pomorskim.

27 stycznia upamiętnia dzień podpisania Dekretu o organizacji państwowych urzędów pośrednictwa pracy i opieki nad wychodźcami, w dniu 27 stycznia 1919 roku, przez Naczelnika Państwa Józefa Piłsudskiego. Obecnie dokument ten jest powszechnie uznawany za początek Publicznych Służb Zatrudnienia w Polsce.
Okoliczność ta wyróżnia urzędy pracy, jako poważnego kreatora na rynku pracy, wskazując na dotychczasową aktywność na rzecz rynku pracy, podkreślając zaangażowanie w  sukcesy niesienia pomocy innym ludziom.    
Pan Wicestarosta  złożył wszystkim pracownikom życzenia i gratulacje w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Drawskiego. Zwrócił szczególną uwagę na to, że praca wykonywana przez pracowników urzędu to wsparcie i służenie pomocą drugiemu człowiekowi. Podziękował za zaangażowanie i efektywną pracę na rzecz lokalnej społeczności.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona