Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Szkoła liderów w języku angielskim
01-02-2018

Szkoła liderów w języku angielskim

Data wydarzenia: 01-02-2018

Ośmioro kaliskich Licealistów z klas pierwszych pod opieką nauczycielki języka angielskiego Magdaleny Łojek uczestniczyło w obozie językowym „EuroWeek – szkoła liderów”. Obóz odbył się w Długopolu Zdroju i trwał od 13 do 19 stycznia 2018 r.

 
Podczas obozu młodzież integrowała się z uczniami z innych szkół. Uczestnikami obozu byli bowiem uczniowie od szkoły podstawowej po liceum. Zajęcia prowadzili w języku angielskim wolontariusze z całego świata, od Indonezji, przez Indie i Wietnam, aż po Etiopię i Urugwaj. Uczniowie pracowali w grupach, brali udział w wielu zajęciach, m.in. tworzyli CV, ćwiczyli trudną sztukę publicznych wystąpień, brali udział w debatach oxfordzkich.  Przez cały czas trwania obozu rozwijali umiejętności językowe, a w wolnym czasie  tańczyli w gorących kolumbijskich rytmach i śpiewali karaoke.
 
Jednak EuroWeek jest czymś więcej, niż obozem językowym z określonym programem celów do osiągnięcia. EuroWeek jest przygodą, tworzeniem swego rodzaju rodziny, niezapomnianym wydarzeniem, które na zawsze zapisuje się w sercu, a spotkanych tam ludzi zapamięta na zawsze. 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona