Książka już w tym roku!
08-02-2018

Książka już w tym roku!

Data wydarzenia: 08-02-2018

W dniu 8.02.2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim w Szczecinie odbyło się podpisanie umowy na dofinansowanie operacji pt." Powiat Drawski smakuje inaczej - organizacja działań promocyjnych w oparciu o lokalne produkty kulinarne poprzez wydanie materiałów promocyjnych oraz organizację konferencji". Powiat Drawski reprezentował Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, natomiast Urząd Marszałkowski - Wicemarszałek Jarosław Rzepa.

Dofinansowanie wynosi 37 280,00 zł. Otrzymano je w ramach naboru 2/2017 na przedsięwzięcie - PROMOWANIE OBSZARU LSR w ramach poddziałania 19.2 "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 - 2020, realizowanego przez Lokalną Grupę Działania Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim.

W ramach działań wydana zostanie druga część publikacji „Smaki Powiatu Drawskiego" z 2013 roku - zbioru sprawdzonych przepisów na dania proste i smaczne, nadesłanych przez mieszkańców powiatu drawskiego.