Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Kolejny krok w kierunku modernizacji DPS w Darskowie
14-02-2018

Kolejny krok w kierunku modernizacji DPS w Darskowie

Data wydarzenia: 14-02-2018

Dzisiaj (14 lutego br.) odbyło się 176 posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego. Jego istotnym elementem było zatwierdzenie wyników przetargu będącego pierwszym etapem kompleksowej modernizacji energetycznej Domu Pomocy Społecznej w Darskowie, wykonane zostanie m.in. przyłącze cieplne do budynku z istniejącej w pobliżu biogazowni.

Ponadto podjęto dwie decyzje o wygaszeniu trwałego zarządu przysługującego Zarządowi Dróg Powiatowych do nieruchomości stanowiących działki położone w obrębie miasta Czaplinek oraz Machliny.
Zarząd Powiatu na swoim 176. posiedzeniu rozmawiał o przedsięwzięciach i zadaniach pozaszkolnych planowanych do realizacji przez jednostki oświatowe oraz o możliwości zakupu oprogramowania do obsługi zamówień publicznych.
Rozpatrywano również wniosek o dofinansowanie wycieczki klas maturalnych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kaliszu Pomorskim oraz wniosek o wyrażenie zgody na przeprowadzenie przez teren Starostwa przewodu zasilającego budowaną obok galerię handlową.
Przyjęto projekt odpowiedzi na wniosek Komisji Zdrowia i Bezpieczeństwa Publicznego oraz informację dotyczącą opinii wyrażonej przez związki zawodowe w sprawie dwóch projektów uchwał Rady Powiatu.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona