Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Walentynki w kaliskim Liceum
16-02-2018

Walentynki w kaliskim Liceum

Data wydarzenia: 16-02-2018

Tegoroczne Walentynki obchodzone tradycyjnie 14 lutego, zorganizowane przez Samorząd Uczniowski, przyniosły do kaliskiego Liceum oprócz rozdawania serduszek z okolicznościowymi dedykacjami także pierwszą szkolną „Randkę w ciemno”.

W szkole rozdawano też kwiaty, które chłopcy dawali swoim dziewczynom. Były również słodkie pierniki, serduszka z numerami, gdzie pary musiały się znaleźć. Nagrodą dla trzech pierwszych „odnalezionych” par była ufundowana przez Samorząd Uczniowski randka w pizzerii. Na przerwach rozbrzmiewały romantyczne piosenki, a na korytarzu na specjalnym tle w serduszka robione były zdjęcia dla zakochanych par. Zabawa była więc podwójnie radosna, ponieważ romantyczny, pełen pozytywnych uczuć nastrój wypełnił całą szkołę.
Uczniowie z grupy teatralnej „Klepsydra” poprzebierani za amory wręczali serduszka z miłosnymi sentencjami nie tylko koleżankom i kolegom, lecz także gronu pedagogicznemu. Następnie uczniowie z klasy pierwszej z wychowawczynią Joanną Mączkowską, zorganizowali widowiskową i pełną emocji „Randkę w ciemno”.
Na salę gimnastyczną przybyli liczni widzowie. Na ich oczach rozegrano dwie rundy znanego z telewizji programu. Kandydatki i kandydaci musieli odpowiedzieć na kilka zaskakujących pytań, pozwalających trafniej wybrać osobę, z którą chce się spędzić miłe chwile w restauracji. Dodajmy, iż nagrody w postaci kolacji przy świecach dla dwojga ufundowali organizatorzy licealnej „Randki w ciemno”, czyli uczniowie klasy 1b.
Inicjatorzy tej zabawy, stanowiącej ukoronowanie licealnych Walentynek, mają nadzieję, że wygrane pary będą miały okazję poznać się bliżej, a być może i zakochać…
 
 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona