Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Już wkrótce kolejny Turniej o Puchar Starosty
20-02-2018

Już wkrótce kolejny Turniej o Puchar Starosty

Data wydarzenia: 20-02-2018

Na dzisiejszym (20 lutego 2018 r.) posiedzeniu Zarząd Powiatu Drawskiego rozpatrywał wniosek o dofinansowanie organizacji III edycji Turnieju Piłki Siatkowej.

W turnieju, który odbędzie się 10 marca br. w Czaplinku, wezmą udział dziewczęta z Młodzieżowych Ośrodków Wychowawczych, Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii oraz Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych. Jego ideą jest przede wszystkim aktywizacja osób młodych, popularyzacja sportu wśród nieletnich, kształtowanie prozdrowotnych nawyków oraz ukazywanie możliwości alternatywnego spędzania czasu.
Kolejny wniosek, który Zarząd rozpatrywał na swoim 177. posiedzeniu dotyczył wyrażenia zgody na wywóz sprzętu medycznego i elektronicznego przeznaczonego do kasacji z Drawskiego Centrum Specjalistycznego. Ponadto zatwierdzono wyniki procedury przetargowej o udzielenie zamówienia publicznego i wybrano wykonawców na zadanie pn. „Usługa organizacji zajęć na uczelni/szkole wyższej dla uczniów ZSP w Kaliszu Pomorskim na kierunku technik informatyki”. Podjęto uchwałę w sprawie zmian w budżecie Powiatu Drawskiego na rok 2018. Przyjęto także sprawozdanie z działalności Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy – Ośrodka Rehabilitacyjno-Kulturalnego w Drawsku Pomorskim za rok ubiegły.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona