Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Rekrutacja bardzo ważna
28-02-2018

Rekrutacja bardzo ważna

Data wydarzenia: 28-02-2018

Na dzisiejszym (28.02.2018r.) posiedzeniu Zarząd Powiatu Drawskiego podjął decyzję o przyznaniu środków finansowych, które zostaną przeznaczone na działania rekrutacyjne szkół Powiatu Drawskiego. W ich ramach placówki będą prowadzić szereg działań mających pozytywnie wpłynąć na proces naboru uczniów.

Ponadto Zarząd przyjął informację nt. przebiegu śledztwa w sprawie niedopełnienia obowiązków oraz działania na szkodę PFRON. W jednym z punktów posiedzenia analizowano delegacje służbowe z okresu kilku kadencji.
Podjęto również trzy uchwały. Pierwsza dotyczyła przyznania dodatków motywacyjnych dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych prowadzonych przez Powiat Drawski, zaś druga powołania składów osobowych Komisji Konkursowych do oceny ofert złożonych w ramach otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2018r. Trzecią uchwałą Zarząd wprowadził zmiany w budżecie Powiatu Drawskiego na rok 2018.
Na 178. posiedzeniu Zarządu Powiatu Drawskiego rozpatrywano wniosek Dyrektora ZSP w Złocieńcu o przyznanie dofinansowania na zakup pucharów w związku z organizacją „Biegu Niezłomnych”.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).

 

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona