Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Wycieczka do Berlina, następna - Łeba
20-03-2018

Wycieczka do Berlina, następna - Łeba

Data wydarzenia: 20-03-2018

Uczniowie z czaplineckiego Zespołu Szkół Ponagimnazjalnych oraz ze Szkoły Podstawowej w Czaplinku uczestniczyli w wycieczce do Berlina na największe Międzynarodowe Targi Turystyczne ITB w dniu 10.03.2018 r.

Udział w wycieczce zadeklarowali przede wszystkim uczniowie Techniku Obsługi Turystycznej, ale także uczniowie liceum i bardzo licznie uczniowie oddziałów gimnazjalnych, którzy interesują się geografią i podróżami.
Głównym celem wycieczki był udział w Targach ITB. Targi były okazją do zapoznania się z ofertą firm i biur podróży z branży turystycznej, hoteli, uzdrowisk z różnych regionów świata. Uczniowie odwiedzili również stoisko branżowe Polskiej Organizacji Turystycznej oraz stoisko promocyjne regionu zachodniopomorskiego. W trakcie imprezy zorganizowano dla zwiedzających wiele ciekawych prezentacji, degustacji i konkursów, w których uczniowie chętnie uczestniczyli.
W trakcie pobytu w Berlinie zwiedzano atrakcje turystyczne, m.in. Bramę Brandenburską, wieżę Reichstagu oraz mur berliński.
W drodze powrotnej młodzież zadeklarowała udział w następnej przygodzie, jaką planuje Szkolne Biuro Turystyczne tj. wycieczkę do Rodzinnego Parku Rozrywki w Łebie.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona