Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Podatki w Katowicach
21-03-2018

Podatki w Katowicach

Data wydarzenia: 21-03-2018

Małgorzata Tymorek z LO Andersa w Złocieńcu została finalistką VIII Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach. Uczennica będzie reprezentowała województwo zachodniopomorskie i powiat drawski w etapie ogólnopolskim konkursu w Katowicach, który odbędzie się 13 kwietnia 2018 r.

Finał VIII Zachodniopomorskiego Konkursu Wiedzy o Podatkach odbył się 15 marca 2018 r. w Izbie Administracji Skarbowej w Szczecinie. Uczennica doskonale poradziła sobie z częścią pisemną konkursu i zakwalifikowała się do etapu ustnego, wykazując się bogatą wiedzą z zakresu wszystkich podatków występujących w Polsce. Tematem przewodnim konkursu była „Swoboda działalności gospodarczej”. Małgorzata zajęła VII miejsce i zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego, który odbędzie się na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Uczennica otrzymała cenne nagrody rzeczowe oraz pamiątkowy dyplom. Przygotowywała się do konkursu pod kierunkiem Grażyny Waneckiej, nauczycielki przedsiębiorczości i ekonomii w praktyce.
Organizatorem konkursu była Krajowa Izba Doradców Podatkowych Oddział Zachodniopomorski pod honorowym patronatem Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona