Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zimowa Olimpiada Przedszkolaka
21-03-2018

Zimowa Olimpiada Przedszkolaka

Data wydarzenia: 21-03-2018

W piątek, 16 marca br., hala widowiskowo-sportowa w Czaplinku zamieniła się w prawdziwą sportową arenę zmagań najmłodszych sportowców. W tegorocznej zimowej edycji Olimpiady Przedszkolaka udział wzięły przedszkola Zespołu Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie – z Czaplinka i Drawska Pomorskiego oraz Niepubliczne Przedszkole „Edukacja” z Czaplinka.

Zawodników i ich nauczycieli powitał Dyrektor ZPE-T Krystian Ignacak. Uroczystość otwarcia została uświetniona zapaleniem znicza olimpijskiego oraz wysłuchaniem hymnu olimpiady.
Rozgrzewkę dla wszystkich przedszkolaków poprowadziła Barbara Krosman, instruktorka zumby, która ochoczo przyjęła zaproszenie do udziału w Olimpiadzie Przedszkolaka. Jak co roku, maluchy złożyły przyrzeczenie walki zgodnie z regułami fair play. Przedszkolaki zostały podzielone na 8 drużyn, każda miała przygotowany okrzyk, transparent i strój w wybranym kolorze. Rozgrywki sportowe zgromadziły 70 przedszkolaków. Była to wspaniała okazja do wspólnej zabawy i integracji. Na małych sportowców czekał zdrowy posiłek. W tym roku w przygotowania i przebieg rozgrywek włączyli się także rodzice. Nie było przegranych, każdy z uczestników otrzymał medal, a drużyna dyplom.
Kolejna Olimpiada Przedszkolaka już latem.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona