Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Regionalny Dzień Młodzieży już w maju!
22-03-2018

Regionalny Dzień Młodzieży już w maju!

Data wydarzenia: 22-03-2018

W dniu 22 marca br. w Starostwie Powiatowym w Drawsku Pomorskim podpisano umowę intencyjną na organizację tegorocznego Regionalnego Dnia Młodzieży, który odbędzie się 12 maja 2018 roku w Złocieńcu.

W imieniu powiatu podpis złożył Starosta Drawski Stanisław Kuczyński. Partnerem porozumienia została drawska parafia rzymskokatolicka pw. Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa reprezentowana przez ks. Piotra Szczepaniuka - proboszcza parafii, parafia rzymskokatolicka pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złocieńcu, reprezentowana przez proboszcza ks. Wiesława Hnatejkę oraz Gmina Złocieniec, w imieniu której podpis złożył  Burmistrz Krzysztof Zacharzewski. 
W uroczystym podpisaniu umowy udział wzięli także Wicestarosta Jacek Kozłowski, Etatowy Członek Zarządu Janusz Garbacz, Sekretarz Powiatu Jacek Brzozowski oraz Naczelnik Wydziału Rozwoju i Promocji Agnieszka Brzeźniakiewicz.
Regionalny Dzień Młodzieży to przedsięwzięcie zainspirowane Światowymi Dniami Młodzieży, które odbyły się w Krakowie w 2016 roku. To świetna okazja do tego, aby spędzić wspólnie czas na radosnej zabawie, integracji, modlitwie, cieszeniu się swoją młodością i dawaniu świadectwa żywej wiary oraz niegasnącej nadziei i miłości. W Powiecie Drawskim odbędzie się już po raz drugi.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona