Jak podnieść kompetencje za pieniądze z UE
27-03-2018

Jak podnieść kompetencje za pieniądze z UE

Data wydarzenia: 27-03-2018

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku we współpracy z Polską Fundacją Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne pn.: „Fundusze Europejskie na podnoszenie kwalifikacji – usługi rozwojowe dla przedsiębiorców i pracowników przedsiębiorstw”, które odbędzie się 05 kwietnia br. o godz. 11:00, w sali narad Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim, Plac Elizy Orzeszkowej 3, 78-500 Drawsko Pomorskie.

Celem spotkania jest przedstawienie informacji na temat możliwości uzyskania wsparcia przez przedsiębiorców i ich pracowników na szkolenia, kursy zawodowe i studia podyplomowe.
Podczas spotkania omówione zostaną ogólne zasady działania Bazy Usług Rozwojowych.
Prelegenci z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości wskażą, co w ramach „Bazy…” mają do zaoferowania dla przedsiębiorców. Omówią m.in. jakie przedsiębiorstwa mogą uzyskać dofinansowanie na szkolenia, jaka jest wysokość dofinansowania i od czego zależy oraz jakie są warunki i zasady dofinansowania usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw.
Spotkanie skierowane jest do sektora MŚP, czyli mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw chcących podnieść kompetencje swoich pracowników.
Spotkanie prowadzone będzie przez Specjalistów ds. Funduszy Europejskich Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Szczecinku oraz Specjalistów z Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 13:30.

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47) lub elektroniczne (e-mail: lpi@powiat.szczecinek.pl) potwierdzenie udziału w spotkaniu
do dnia 04.04.2018 r. do godz. 12:00.

PROGRAM SPOTKANIA