Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Współpracy dobre początki
12-04-2018

Współpracy dobre początki

Data wydarzenia: 12-04-2018

Warsztaty Terapii Zajęciowej w Czaplinku odwiedzili uczestnicy WTZ-ów z Barwic wraz z kierownikiem Adamem Kawą i kadrą terapeutyczną.

Goście zwiedzali pracownie warsztatowe i uczestniczyli w zajęciach odbywających się zgodnie z planem dnia. Celem wizyty w dniu 10 kwietnia br., było podkreślenie znaczenia wzajemnej współpracy między instytucjami. Kierownik WTZ-ów z Barwic przekazał wiele cennych rad i wskazówek w czasie, gdy rozpoczynały się prace związane z powstaniem WTZ-ów w Czaplinku. Okazana pomoc stała się nieoceniona. Możliwość skorzystania z doświadczeń i wiedzy kadry wpłynęła na zbudowanie jakości pracy terapeutycznej w nowej placówce pomagającej osobom niepełnosprawnym.
W spotkaniu uczestniczył Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Sekretarz Powiatu Jacek Brzozowski oraz Naczelnik Wydziału Inwestycji i Zamówień Publicznych Mirosław Szulist. Ze strony kierownictwa ZPE-T w Bobrowie w spotkaniu uczestniczyli Dyrektor Krystian Ignacak, Wicedyrektor Anna Chylińska-Jakubowicz i Kierownik WTZ Justyna Łuczak.
Na ręce Adama Kawy trafiły pisemne podziękowania od Starosty Drawskiego oraz dyrekcji i kierownictwa WTZ-ów w Czaplinku, a także rękodzielniczy upominek wykonany przez jednego z uczestników Warsztatów. Oby tak wspaniała współpraca trwała jak najdłużej.
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona