Zaproszenie od Partnerstwa Drawy
16-04-2018

Zaproszenie od Partnerstwa Drawy

Data wydarzenia: 16-04-2018

Zapraszamy mieszkańców naszego obszaru na konsultacje dotyczące naborów wniosków o przyznanie dofinansowania w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. W najbliższym czasie planowane jest ogłoszenie naborów wniosków na następujące przedsięwzięcia:

1. Premia na rozpoczęcie działalności gospodarczej
  2. Rozwijanie działalności gospodarczej
  3. Zachowanie dziedzictwa lokalnego
  4. Rozwój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastruktury turystycznej lub rekreacyjnej, lub kulturalnej.
  5. Budowa i przebudowa dróg gminnych i powiatowych
  6. Promowanie obszaru LSR
Poniżej przedstawiamy kalendarz dyżurów jakie pełnić będą pracownicy naszej Lokalnej Grupy Działania “Partnerstwo Drawy z Liderem Wałeckim" w gminach obszaru objętego naszą Lokalna Strategią Rozwoju.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Ponadto konsultacje udzielane są w naszych biurach LGD:

1. Złocieniec, ul. Stary Rynek 6 - w dni powszednie od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9.00 do 15.00 po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu
  2. Punkt konsultacyjny w Wałczu, ul Dąbrowskiego 6, dzięki uprzejmości Wójta Gminy Wałcz – w środy w godzinach od 9:00 do 14.00 (w dniu 18.04.2018 r. w godz. 9:30-11:45)
  3. Konsultacje telefoniczne pod nr 94 3720325.
  4. Konsultacje pocztą elektroniczną e-mail pod adresem  biuro@partnerstwodrawy.pl

Zapraszamy do kontaktu.