Trwają remonty na drogach
24-04-2018

Trwają remonty na drogach

Data wydarzenia: 24-04-2018

Od kwietnia br. Służba Drogowa Zarządu Dróg Powiatowych w Drawsku Pomorskim rozpoczęła coroczne remonty cząstkowe emulsją i grysami na drogach powiatowych.

Mamy już za sobą remonty na terenie miasta Drawsko Pomorskie oraz na drodze 1985Z Złocieniec – rondo Wierzchowo.
Dzisiaj (24.04.2018r.) trwają prace na drodze  Suliszewo – Gudowo. Następnie planowane są remonty cząstkowe na odcinku Drawsko Pomorskie – Gudowo, a w dalszej kolejności najbardziej wymagające odcinki dróg powiatowych.
Remonty cząstkowe są wykonywane remonterem drogowym typu patcher. Jest to efektywna i polecana metoda remontów dróg o małym i średnim natężeniu ruchu. Remonty wiążą się z utrudnieniami w ruchu, lecz jest to szybka metoda ich naprawy.