Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Rozstania czas
04-05-2018

Rozstania czas

Data wydarzenia: 04-05-2018

Maj to czas, w którym uczniowie najstarszych klas szkół ponadgimnazjalnych przystępują do egzaminu dojrzałości. Jednak wcześniej uroczyście żegnają się ze społecznością szkolną. Tak też było w tym roku.

27 kwietnia 2018 r., uczniowie ostatnich klas liceów ogólnokształcących i techników spotkali się z dyrekcją, gronem pedagogicznym, kolegami i koleżankami, aby oficjalnie zakończyć rok szkolny 2017/2018.W każdej ze szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Drawski odbyły się z tej okazji uroczyste apele.
W apelach udział wzięli: Stanisław Kuczyński Starosta Drawski, Janusz Garbacz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim, Jacek Kozłowski Wicestarosta i Janina Jung członek Zarządu Powiatu Drawskiego w ZSP w Złocieńcu, Janusz Garbacz w ZSP w Kaliszu Pomorskim, Aneta Kuszmar Inspektor w Wydziale Edukacji w ZSP w Czaplinku.
Nie zabrakło licznych nagród dla najlepszych i najbardziej utalentowanych uczniów, którzy otrzymali wyróżnienia, listy pochwalne, listy gratulacyjne, świadectwa z wyróżnieniem.
Abiturienci w pięknych słowach dziękowali swoim wychowawcom, nauczycielom i dyrekcji za lata wspólnie spędzone w szkole, rzetelnie przepracowane i kreatywnie wykorzystane.
Był to dzień szczególny, pełen wrażeń i wspomnień, który, miejmy nadzieję, zapadnie na długo w pamięci tegorocznych absolwentów.

 

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona