Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dzień Strażaka w powiecie drawskim
16-05-2018

Dzień Strażaka w powiecie drawskim

Data wydarzenia: 16-05-2018

W dniu wczorajszym (15 maja 2018 roku) Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Wicestarosta Jacek Kozłowski oraz Radni Rady Powiatu Drawskiego wzięli udział w uroczystym apelu z okazji Dnia Strażaka, który odbył się na placu przy Centrum Kultury w Drawsku Pomorskim.

W uroczystości udział wzięli m.in. przedstawiciele lokalnych władz samorządowych, Policji, Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, Lasów Państwowych, Komendy Wojewódzkiej PSP oraz Naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego Jacek Żychliński.

Wszystkich zebranych powitał Komendant Powiatowy PSP mł. bryg. Paweł Dymecki, który podsumował osiągnięcia i dokonania strażaków. Podczas uroczystości odczytane zostały listy okolicznościowe przesłane z okazji Dnia Strażaka. Wręczono również awanse na wyższe stopnie służbowe oraz odznaczenia i medale.

W tym uroczystym dniu Starosta Drawski w imieniu Rady i Zarządu Powiatu Drawskiego złożył życzenia i wyrazy uznania wszystkim Strażakom, pracownikom cywilnym i ich rodzinom. Podziękował za współdziałanie, pasję przekazywaną z pokolenia na pokolenie oraz dbanie o bezpieczeństwo mieszkańców.Przede wszystkim Starosta życzył bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji.

Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona