Szkolili się z obrony cywilnej
30-05-2018

Szkolili się z obrony cywilnej

Data wydarzenia: 30-05-2018

W dniu wczorajszym, tj. 29.05.2018 roku Starosta Drawski Stanisław Kuczyński uczestniczył w szkoleniu dotyczącym zarządzania kryzysowego i obrony cywilnej.

Szkolenie zostało przeprowadzone przez pracowników Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie przy współudziale pracowników Wydziału  Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Drawsku Pomorskim. Udział w nim wzięły osoby zatrudnione na stanowiskach w jednostkach administracji samorządowej szczebla powiatowego i gminnego związanych z realizowaniem zadań obrony cywilnej.
W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele z powiatów: Choszczeńskiego, Łobeskiego, Świdwińskiego, Wałeckiego i Drawskiego.