Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Dzień z dziecięcym uśmiechem
07-06-2018

Dzień z dziecięcym uśmiechem

Data wydarzenia: 07-06-2018

Dzień Dziecka połączony z Festynem Rodzinnym odbył się 5 czerwca br. w Zespole Placówek Edukacyjno- Terapeutycznych w Bobrowie.

Była to doskonała okazja do spędzenia wspólnego czasu w pięknej scenerii bobrowskiego parku oraz w miłej atmosferze. W Festynie uczestniczyli wszyscy wychowankowie Placówki i ich rodziny.
            Zabawa zaczęła się od powitania przez Dyrektora ZPET w Bobrowie Krystiana Ignacaka. Wychowankowie wykonali piosenkę przedstawioną gestami alternatywnej metody komunikacji „Makaton”. Odbył się pokaz kuglarski przygotowany przez podopiecznych Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego w Trzcińcu.
Do udziału w festynie zaproszenie przyjęli żołnierze z Jednostki Wojskowej, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej oraz funkcjonariusze policji ze Złocieńca. Rozmawiali o swojej pracy i prezentowali sprzęt. Wielką atrakcją okazał się wóz strażacki z wciągnikiem, dzięki któremu uczniowie mogli wznieść się pod niebo i podziwiać okolicę. Na dzieci czekało wiele atrakcji: dmuchańce, Animator Czasu Wolnego – Vanessa, wielkie bańki mydlane, malowanie twarzy, salon piękności, fotobudka, loteria fantowa. Oprawę muzyczną zapewnił zespół Grucha Band. Uczniowie mogli skorzystać z paintballu pod okiem instruktora Tomasza Jasyka oraz jeździli samochodem z instruktorem nauki jazdy Janem Birnbachem. Asystę medyczną zapewniali Krzysztof Radziusz oraz Jarosław Tarnowski z grupy Rescu Team.
Serwowane były ciasta, krówki z firmy Gniewko Kluczewo oraz różne słodkości z Fabryki Czekolady Trumpf Mauxion Tuczno. Na zakończenie, po wielu atrakcjach, podano smaczną grochówkę z kiełbaską i pieczywem przygotowaną przez panie kucharki z ZPET w Bobrowie.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Koronawirus ważne informacje
Ikona wirus
Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport
Publiczny
Ikona