Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Ping-pong z uznaniem
12-06-2018

Ping-pong z uznaniem

Data wydarzenia: 12-06-2018

Relacja z VI Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Drawskiego.

W dniu 9 czerwca 2018 r. Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Dzieci i Młodzieży „Przytulak” we współpracy z Ośrodkiem Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim zorganizowało VI Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego. Impreza odbyła się w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim.
To już szósta edycja sportowych rywalizacji, w których uczestniczą uczniowie szkół z Powiatu Drawskiego oraz wychowankowie placówek wychowawczych i opiekuńczo – wychowawczych z powiatów sąsiadujących. Tym razem do udziału w rozgrywkach zgłosiły się drużyny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim, ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Władysława Stanisława Reymonta w Złocieńcu, z Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego im. Jana Pawła II w Rzepczynie oraz Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim.
Spotkanie otworzył Etatowy Członek Zarządu Powiatu Janusz Garbacz i Dyrektor Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim Magda Madalińska. Zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy, życzyli zawodnikom powodzenia.
Wśród młodych ludzi widać było chęć sportowej rywalizacji, a duch walki towarzyszył im do ostatniego meczu. Zawodnicy wykazali wysoki poziom umiejętności w tej dziedzinie sportu. Na szczególne uznanie zasłużyła drużyna z Rzepczyna, która w rezultacie osiągnęła pierwsze miejsce na podium. Kolejne miejsce zajęła młodzież z Ośrodka Wspierania Dziecka i Rodziny w Drawsku Pomorskim. Na miejscu trzecim uplasowała się Szkoła Podstawowa ze Złocieńca. Z wyróżnieniem mecz zakończyli uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Drawsku Pomorskim.
Na wszystkich zawodników czekały puchary, nagrody i dyplomy. Po ciężkiej pracy uczestnicy rozgrywek zostali zaproszeni na poczęstunek.
Gratulujemy zwycięzcom! Życzymy dalszych sukcesów na polu sportowych wyzwań!
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona