Wiele serc - jeden rytm
13-06-2018

Wiele serc - jeden rytm

Data wydarzenia: 13-06-2018

W minioną niedzielę (10.06.2018 r.) uczestnicy i kadra Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy-Ośrodka Rehabilitacyjno-Kulturalnego w Drawsku Pomorskim wzięli udział w Rodzinnym Festynie organizowanym przez Parafię pod wezwaniem Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa w Drawsku Pomorskim.

- Dzięki nawiązanej współpracy z Ks. PiotremSzczepaniukiem, proboszczem parafii, mieliśmy możliwość prezentacji stoiska z własnymi wyrobami, wykonanymi w ramach treningów w pracowni krawieckiej, rękodzieła i kulinarnej – opowiada Joanna Orzepowska, Kierownik Dziennego Domu. - Wśród  wielu atrakcji dla dzieci, przygotowaliśmy stoisko ze zdobieniem babeczek i ogromne bańki mydlane, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na scenie swoje możliwości wokalne zaprezentowała nasza uczestniczka Karolina. Dziękujemy proboszczowi za możliwość prezentacji działalności Domu na festynie.