Wiedzą, więc mają
18-06-2018

Wiedzą, więc mają

Data wydarzenia: 18-06-2018

W trakcie V Festynu Parafialnego zorganizowanego przez Radę Parafialną Parafii Rzymsko - Katolickiej pw. św. Pawła Apostoła w Drawsku Pomorskim odbył się piąty w tym roku Konkurs Wiedzy o Powiecie Drawskim.

Konkurs poprowadził Janusz Garbacz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego. W szranki stanęło dwadzieścia osób, które rewelacyjnie poradziły sobie z pytaniami przygotowanymi przez pracowników Starostwa.
Każdy uczestnik został nagrodzony materiałami promocyjnymi, w tym parasolkami, kubkami, termosami oraz wydanymi przez Powiat Drawski książkami „Powiat Drawski smakuje inaczej”.
Z ramienia Powiatu we współorganizację Festynu włączył się również Powiatowy Dzienny Dom Samopomocy z Drawska Pomorskiego, z Kierownikiem Joanną Orzepowską. Podopieczni i uczestnicy ośrodka na stoisku prezentowali przepiękne rękodzieła, zaś wszystkich odwiedzających częstowali własnoręcznie upieczonymi babeczkami.