Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

ZPET Bobrowo. Powitanie wakacji
25-06-2018

ZPET Bobrowo. Powitanie wakacji

Data wydarzenia: 25-06-2018

Ostatni tydzień roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie wypełniony był spotkaniami z wychowankami i zaproszonymi gośćmi. Był także pełen występów artystycznych, chwil radości, wzruszeń, podziękowań i pożegnań.

We wtorek 19 czerwca podsumowano rok pracy w internacie w Bobrowie i Złocieńcu. Wyróżnieni wychowankowie otrzymali podarunki i listy gratulacyjne z rąk Dyrektora Krystiana Ignacaka. Szczególnie wyróżniona została Mirella Krasowska, która jest tegoroczną absolwentką. Dyplomy i nagrody otrzymali również „Przyjaciele kotów” oraz wychowankowie Salezjańskiego Ośrodka Wychowawczego w Trzcińcu. Na uczniów czekała również wyjątkowa niespodzianka od Państwa Bronk, którzy podarowali placówce gry, zabawki i materiały plastyczne zebrane na swoim weselu. Po części oficjalnej uczniowie rozegrali mecz piłki nożnej.
21 czerwca br. odbyło się zakończenie roku przedszkolaków. Wszystkie grupy z Drawska Pomorskiego oraz Czaplinka zebrały się w auli w Drawsku Pomorskim przy ulicy Seminaryjnej. Podopieczni przedszkola przygotowali część artystyczną, zatańczyli, zaśpiewali oraz wyrecytowali wiersz pod tytułem „Rok w przedszkolu”. Na zakończenie Dyrektor i Wicedyrektor Beata Kuprowska wręczyli dzieciom kolorowe dyplomy i prezenty.
22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Placówek Edukacyjno - Terapeutycznych w Bobrowie. Uczniowie Placówki spotkali się na sali gimnastycznej w Drawsku Pomorskim. Dyrektor powitał zebranych uczniów, nauczycieli, rodziców i zebranych gości. Radna Powiatu Drawskiego Elżbieta Motyl oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Izabela Krężołek złożyły życzenia od Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego. Następnie uczniowie zaprezentowali się w części artystycznej. Grupa „Makaton” wystąpiła z piosenką „lato, lato…”, uczniowie zaśpiewali piosenki „Lato czeka” i „Spełnienia marzeń”. Następnie nastąpiło rozdanie nagród i świadectw wyróżnionym uczniom. Na koniec Dyrektor oficjalnie zakończył rok szkolny 2017/2018, życząc uczniom słonecznych wakacji.
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona