Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

ZSP Czaplinek. Do zobaczenia 4 września!
28-06-2018

ZSP Czaplinek. Do zobaczenia 4 września!

Data wydarzenia: 28-06-2018

Po każdym roku wytężonej pracy nadchodzi upragniony przez uczniów czas odpoczynku od obowiązków szkolnych. Na tę chwilę z niecierpliwością oczekiwali także uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Czaplinku.

22 czerwca 2018 r. cała społeczność szkolna oraz zaproszeni goście zebrali się w sali gimnastycznej przy ulicy Grunwaldzkiej na uroczystym apelu w celu pożegnania roku szkolnego 2017/2018.
Podczas uroczystości obecni byli m.in. Starosta Drawski Stanisław Kuczyński, Radny Rady Powiatu Drawskiego Cyryl Turczyk, Przewodniczący Rady Miejskiej w Czaplinku Wacław Mierzejewski.
Wśród wyróżnionych i nagrodzonych uczniów znalazły się osoby, które przez cały rok szkolny pracowały na oceny, reprezentowały szkołę w zawodach, swoją pracą i zaangażowaniem wspierały imprezy szkolne.
Miłym akcentem apelu było podziękowanie szkolnej drużynie RESCUE TEAM i jej opiekunowi. Znana bardzo dobrze w powiecie i województwie grupa młodych ratowników, działająca od kilku lat w murach czaplineckiego liceum, odniosła niebywały sukces, zajmując 6. miejsce na etapie krajowych zawodów w ratownictwie medycznym. Grupa młodych ratowników brawurowo przeszła eliminacje rejonowe i okręgowe – zajmując w nich pierwsze lokaty, a tym samym wywalczyła sobie miejsce w czołówce 16. najlepszych drużyn w Polsce. Nie zawiodła i na etapie krajowym.
Kolejny rok szkolny odchodzi do historii, rozpoczęły się upragnione wakacje. Pamiętajcie, by były bezpieczne!
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona