Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Każdy może zdobyć koszulkę
29-06-2018

Każdy może zdobyć koszulkę

Data wydarzenia: 29-06-2018

W dniu dzisiejszym tj. 29 czerwca 2018 roku odbyło się dwusetne posiedzenie Zarządu Powiatu Drawskiego. Jego istotnym elementem było podjęcie uchwały w sprawie ogłoszenia konkursu wiedzy o „Akcji Eksploracyjno-Historycznej Jezioro Tajemnic 2018”.

Celem konkursu jest upowszechnianie akcji „Jezioro Tajemnic” oraz kreowanie wizerunku Powiatu Drawskiego jako regionu związanego z własnym dziedzictwem przyrodniczym, kulturowym i historycznym. Warunkiem uczestnictwa jest udzielenie odpowiedzi na pytania konkursowe, które pojawią się na Facebooku akcji w terminie od 29 czerwca do 14 lipca br., w dni robocze. Każda osoba wygrywająca danego dnia otrzyma koszulkę z logo akcji „Jezioro Tajemnic”.
Pozostałe uchwały podjęte na dzisiejszym posiedzeniu dotyczyły zmian w budżecie Powiatu Drawskiego oraz wyznaczenia pracownika do zastępowania Dyrektora Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Drawsku Pomorskim.
Podjęto decyzję o wyrażeniu zgody na udzielenie prawa do dysponowania do działek stanowiących własność Powiatu Drawskiego oraz o przeprowadzeniu procedury przetargowej na zadanie dotyczące przeprowadzenia kolejnego etapu modernizacji ewidencji gruntów i budynków dla gminy Kalisz Pomorski. Ponadto rozpatrywano szereg wniosków, w tym wniosek o współorganizację obchodów Święta 2 Brygady Zmechanizowanej Legionów im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Złocieńcu, o zmianę operatora na łącze, wniosek o wyrażenie zgody na zatrudnienie osoby wspomagającej pracę ucznia ZSP w Czaplinku, dwa wnioski o nadanie tytułu „Zasłużony dla Powiatu Drawskiego” oraz wniosek ZSP w Kaliszu Pomorskim w sprawie dodatkowych grup uczniów na zajęciach językowych.
Zarząd obradował w składzie: Stanisław Kuczyński (Starosta), Jacek Kozłowski (Wicestarosta), Janusz Garbacz (Etatowy Członek Zarządu) i Janina Jung (Członek Zarządu).
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona