Podziękowanie za trud i pracę
02-08-2018

Podziękowanie za trud i pracę

Data wydarzenia: 02-08-2018

Na zaproszenie Starosty Drawskiego Stanisława Kuczyńskiego odbyło się spotkanie z Kierownikiem działu technicznego Drawskiego Centrum Specjalistycznego w Drawsku Pomorskim Zbigniewem Gotowałą oraz właścicielem Firmy „DOM-BUD” w Drawsku Pomorskim Przemysławem Syrewiczem.

Starosta Drawski podziękował Firmie „DOM-BUD” za  pełną zaangażowania pracę, na rzecz prac remontowych Oddziału Chirurgicznego  oraz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Dziękując Kierownikowi działu technicznego DCS, Starosta Drawski podkreślił wysoki poziom i jakość wykonanych prac budowlanych.
Cały proces remontowy, który został  zakończony był szczególny i wymagał znakomitej wiedzy budowlanej oraz natychmiastowego reagowania na napotkane trudności w realizacji prac budowlanych. Podczas spotkania zgodnie zauważono, że wykonane prace budowlane w drawskim Szpitalu przyczynią się do tego, że  pacjenci powiatu drawskiego będą  czuć się komfortowo w nowocześnie przygotowanych salach i pomieszczeniach  Oddziału Chirurgii oraz SOR-u. W spotkaniu uczestniczył Etatowy Członek Zarządu Powiatu  Janusz Garbacz, który z ramienia Zarządu jest odpowiedzialny za współpracę ze Szpitalem oraz Jolanta Banaszek Naczelnik Wydziału Zdrowia i Spraw Społecznych.