Aktualności Drukuj Drukuj Zapisz Zapisz

Zabrzmiał pierwszy dzwonek
05-09-2018

Zabrzmiał pierwszy dzwonek

Data wydarzenia: 05-09-2018

Po dwóch miesiącach relaksu, 3 września zadzwonił pierwszy dzwonek wzywający uczniów. Rok szkolny 2018/2019 decyzją minister edukacji będzie obchodzony pod hasłem „Niepodległa".

W uroczystych inauguracjach roku szkolnego udział wzięli uczniowie, rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście, a także przedstawiciele Powiatu Drawskiego: Starosta Drawski Stanisław Kuczyński oraz Naczelnik Wydziału Edukacji Izabela Krężołek w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych i w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym w Czaplinku, Wicestarosta Jacek Kozłowski oraz Członek Zarządu Powiatu Janina Jung w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Bobrowie i w ZSP w Złocieńcu, Etatowy Członek Zarządu Powiatu Drawskiego Janusz Garbacz w ZSP w Kaliszu Pomorskim, Radna Rady Powiatu Drawskiego Elżbieta Motyl w Zespole Placówek Edukacyjno-Terapeutycznych w Drawsku Pomorskim oraz w ZSP w Drawsku Pomorskim.
Wszystkim uczniom życzymy, by zdobywanie wiedzy było fascynującą przygodą, odkrywaniem nauki i jej praw, ale też rozwojem własnych uzdolnień i zainteresowań.
 
Powrót
Związek Powiatów Polskich
Edukacja
ikona
Newsletter

Ikona Newsletter

Zdrowie i opieka społeczna
Ikona
Wnioski
i druki
Ikona dokumenty
Projekty i inwestycje
Ikona drzewko w dłoni
Wsparcie
dla firm w ramach tarczy
Ikona
Transport Publiczny/Transport na życznie
Ikona